Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu lewe
Treść główna
Dół strony
Znajdujesz się w: Strona główna / Samorząd / Urząd Miasta i Gminy w Chmielniku / Organizacja Urzędu / Wydziały
Samorząd
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Wydziały - Organizacja Urzędu - Urząd Miasta i Gminy w Chmielniku - Samorząd - Gmina Chmielnik.

 

Pobierz PDF

Wydziały

 
Elektroniczna wymiana korespondencji w UMiG kliknij
 
Wydział Inwestycji i Projektów Strukturalnych  symbol IPS >>>
siedziba:  UMiG w Chmielniku, Plac Kościuszki 7  II piętro
tel. 41 354 22 78, 41 354 32 73 wew. numer pokoju
e-mail ogólny: inwestycje@chmielnik.com 

naczelnik Wydziału 
 
Małgorzata Przeździk  - pokój nr 209 malgorzata.przezdzik@chmielnik.com
zastępca naczelnika Wydziału Zbigniew Kuza - pokój nr 207 - zbigniew.kuza@chmielnik.com
inspektor ds.dróg  Marek Kwiek - pokój nr 207 marek.kwiek@chmielnik.com
inspektor ds.inwestycji i remontów  Jerzy Gajek  - pokój nr 207 - jerzy.gajek@chmielnik.com
podinspektor ds. projektów strukturalnych  Renata Kułagowska - Ćwiek - pokój nr 209 renata.cwiek@chmielnik.com
podinspektor ds. programów pomocowych(oddelegowanie) Anna Paluch - pokój nr 209, numer tel. wew. 209 anna.paluch@chmielnik.com
magazynier  Dariusz Gubała
konserwator Zbigniew Rzadkowski

Wydział Rolnictwa i Gospodarki Nieruchomościami - symbol RGN  >>>
UMiG w Chmielniku, Plac Kościuszki 7 II piętro
tel. 41 354 22 78, 41 354 32 73 wew. numer pokoju

naczelnik Wydziału  Zbigniew Zarzycki  - pokój nr 211 zbigniew.zarzycki@chmielnik.com
zastępca naczelnika Wydziału  Leszek Rybczyk - pokój nr 210 leszek.rybczyk@chmielnik.com
inspektor ds. mieszkaniowych Marta Wójtowicz - pokój nr 211 marta.wojtowicz@chmielnik.com
młodszy referent ds. rolnictwa  Agnieszka Zając - pokój nr 210 agnieszka.zajac@chmielnik.com

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska - symbol BOŚ >>>
UMiG w Chmielniku, Plac Kościuszki 7,  II piętro
tel. 41 354 22 78, 41 354 32 73 wew. numer pokoju

naczelnik Wydziału  Danuta Hanszke - pokój nr 204 danuta.hanszke@chmielnik.com
podinspektor ds. planowania przestrzennego  Małgorzata Musiał  - pokój nr 204 malgorzata.musial@chmielnik.com
podinspektor ds. ochrony środowiska  Agnieszka Jurecka-Paluch - pokój nr 203 agnieszka.jurecka@chmielnik.com
podinspektor ds. ochrony środowiska Beata Szpejna - pokój nr 203 beata.szpejna@chmielnik.com

 

Wydział Finansowy - symbol FN>>>
UMiG w Chmielniku, Plac Kościuszki 7, I piętro
tel. 41 354 22 78, 41 354 32 73, wew. numer pokoju

Skarbnik Gminy  Irena Słomka - pokój nr 131 irena.slomka@chmielnik.com
zastępca skarbnika  Aneta Gołębiowska - pokój nr 130 aneta.golebiowska@chmielnik.com
podinspektor ds. księgowości budżetowej  Ilona Długosz - pokój nr 130 ilona.dlugosz@chmielnik.com
podinspektor ds. księgowości budżetowej  Magdalena Bielecka - pokój nr 132 magdalena.bielecka@chmielnik.com
podinspektor ds. księgowości budżetowej Kamila Gradek - pokój nr 132 kamila.gradek@chmielnik.com
podinspektor ds. płac Monika Misztal - pokój nr 133 monika.misztal@chmielnik.com
podinspektor ds. płac Zofia Soja  - pokój nr 133 zofia.soja@chmielnik.com

inspektor ds. wymiaru podatków i opłat Elżbieta Dziedzic - pokój nr 134 elzbieta.dziedzic@chmielnik.com
referent ds. wymiaru podatków i opłat Elżbieta Majewska - pokój nr 134 elzbieta.majewska@chmielnik.com
podinspektor ds. księgowości podatkowej  Elżbieta Lesiak - pokój nr 135 elzbieta.lesiak@chmielnik.com
podinspektor ds. księgowości podatkowej Bernarda Sikora - pokój nr 135 bernarda.sikora@chmielnik.com
kasjer Jadwiga Pakosińska - pokój nr 136 jadwiga.pakosinska@chmielnik.com
podinspektor ds.gospodarowania odpadami komunalnymi Dorota Szczygłowska - pokój nr 129 dorota.szczyglowska@chmielnik.com

Wydział Rozwoju Gospodarczego- symbol RG >>>
UMiG w Chmielniku, Plac Kościuszki 7, parter
tel. 41 354 22 78, 41 354 32 73

naczelnik Wydziału - Dyrektor Urzędu

Andrzej Piwowarski - pokój nr 21, numer tel.wew. 321  andrzej.piwowarski@chmielnik.com
inspektor ds. działalności gospodarczej i zarządzania kryzysowego
Michał Hanczke - pokój nr 20, numer tel. wew. 320 michal.hanczke@chmielnik.com
pracownik UMiG Magdalena Wójcik - pokój nr 20, numer tel. wew. 320 magdalena.wojcik@chmielnik.com

Wydział Kadr i Organizacji - symbol KO>>>
UMiG w Chmielniku, Plac Kościuszki 7, I piętro
tel. 41 354 22 78, 41 354 32 73 wew. numer pokoju
e-mail: organizacyjny@chmielnik.com

naczelnik Wydziału  Izabela Pałyga - pokój nr 111 izabela.palyga@chmielnik.com
inspektor ds. kadr i organizacji  Renata Siepracka - pokój nr 111 renata.siepracka@chmielnik.com
kierowca Włodzimierz Gudwański

Wydział Administracji i Promocji - symbol AP>>>
UMiG w Chmielniku, Plac Kościuszki 7, I piętro
tel. 41 354 22 78, 41 354 32 73 wew. numer pokoju

naczelnik WydziałuTomasz Biernacki - pokój nr 118 tomasz.biernacki@chmielnik.com
inspektor ds. obsługi Rady Miejskiej  Adam Pietrzyk - pokój nr 110 adam.pietrzyk@chmielnik.com
informatyk  Damian Tomaszewski - pokój nr 118 informatyk@chmielnik.com
referent ds.obsługi Rady Halina Kostecka - pokój nr 110 halina.kostecka@chmielnik.com
sekretarka  Katarzyna Więckowska
sekretarka  Karolina Gołębiowska
pomoc administracyjna Katarzyna Baran - pokój nr 110 katarzyna.baran@chmielnik.com

Wydział Oświaty i Sportu - symbol OS >>>
UMiG w Chmielniku, Plac Kościuszki 7, I piętro parter
tel. 41 354 22 78, 41 354 32 73

naczelnik Wydziału - Sekretarz Gminy 
Andrzej Łopaciński - pokój nr 108, numer tel.wew. 108  andrzej.lopacinski@chmielnik.com

główny księgowy jednostek oświatowych  Alicja Janus - pokój 119, numer tel. wew. 119 alicja.janus@chmielnik.com
inspektor ds. administracyjnych  Marek Nowak  - pokój nr 121, numer tel. wew. 121 marek.nowak@chmielnik.com
inspektor ds. płac Renata Wrona - pokój nr 120, numer tel. wew. 120 renata.wrona@chmielnik.com
referent ds. księgowości Agnieszka Włodarczyk - pokój nr 119, numer tel. wew. 119 agnieszka.wlodarczyk@chmielnik.com

Straż Miejska - symbol SM >>>
UMiG w Chmielniku, Plac Kościelny 5
tel. 41 354 28 49
e-mail: straz.miejska@chmielnik.com

 

Komendant  Zbigniew Kępa zbigniew.kepa@chmielnik.com
inspektor  Tomasz Kozera tomasz.kozera@chmielnik.com
inspektor  Mariusz Nowak mariusz.nowak@chmielnik.com
pomoc administracyjna  Jolanta Bogacz jolanta.bogacz@chmielnik.com
goniec Mirosław Miazga

Urząd Stanu Cywilnego - symbol USC >>>

UMiG w Chmielniku, Plac Kościuszki 7,  parter
e-mail: usc@chmielnik.com
tel. 41 354 22 78, 41 354 32 73 wew. numer pokoju

kierownik USC
  Bożena Hanszke  - pokój nr 307

zastępca kierownika USC Katarzyna Jabłońska - pokój nr 307

 

Samodzielne Wieloosobowe Stanowisko do spraw Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludności - symbol SDOEL >>>
UMiG w Chmielniku, Plac Kościuszki 7  parter
tel. 41 354 22 78,  41 354 32 73 wew. numer pokoju
e-mail: so@chmielnik.com

inspektor ds. dowodów osobistych i ewidencji ludności  Mirosława Siemieniec - pokój nr 313
podinspektor ds. dowodów osobistych i ewidencji ludności  Monika Bielak - pokój nr 313

W ramach struktury Urzędu wyodrębnia się:

CENTRUM ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI >>>

PION OCHRONY  >>>

Strona została dostosowana ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji w ramach projektu dofinansowanego na podstawie art. 12 c ustawy z dnia 17 lutego 2015 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij