Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Menu lewe
Treść główna
Dół strony
Znajdujesz się w: Strona główna / Aktualności / Nadchodzące wydarzenia
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycznych i Solistów. Chmielnik 2016. 7 sierpnia - Nadchodzące wydarzenia - Aktualności - Gmina Chmielnik.

 

Pobierz PDF

Nadchodzące wydarzenia

 
2016-08-01

Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycznych i Solistów. Chmielnik 2016. 7 sierpnia

 - dsc02368.jpg

Na chmielnickim rynku, 7 sierpnia, Starostwo Powiatowe w Kielcach organizuje
XVII Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycznych i Solistów Chmielnik 2016.

W programie Przeglądu:
13:00 oficjalne powitanie gości i uczestników Przeglądu
13:10 występy zespołów folklorystycznych i solistów ( cz. 1)
16:00 wręczenie nagród i statuetek dorocznej Nagrody Starosty Kieleckiego w dziedzinie kultury
16:30 występy zespołów folklorystycznych i solistów ( cz. 2)
Zakończenie Przeglądu i wręczenie nagród

A tak było w roku ubiegłym w Chmielniku >>>>

 

Na XVII Powiatowy Przegląd Zespołów Folklorystycznych i Solistów Chmielnik 2016 zapraszają:

Starosta Kielecki Michał Godowski


Przewodniczący Rady Powiatu w Kielcach Jan Cedro

Burmistrz Miasta i Gminy Chmielnik Paweł Wójcik

Powiatowy Przegląd organizacyjnie wspiera Chmielnickie Centrum Kultury.

 

Szczegółowy program dostępny również na stronie Starostwa Powiatowego

12:40– 13:00  - występ laureata ubiegłorocznego przeglądu: Zespół Pieśni i Tańca Morawica, Zespół Śpiewaczy Bolechowiczanie, Zespół Pieśni i Tańca,,Wierna Rzeka”
13:00  - rozpoczęcie i powitanie gości oraz uczestników przeglądu
13.10– 13.15–  Wiktora Michta (gm. Bodzentyn)
13.15- 13.25 – Zespół Śpiewaczy,,Szewczanki” (gm. Sitkówki -  Nowiny)
13.25- 13.35 – Zespól Śpiewaczy,,Wzdolskie Kołowrotki” (gm. Bodzentyn)
13.35 – 13.45 – Zespół Pieśni i Tańca Łopuszno (gm. Łopuszno)
13.45 – 13.50 – Monika Walas (gm. Łopuszno)
13.50 – 14.00 – Zespół Śpiewaczy,,Wolanie spod Łysicy”  (gm. Bodzentyn)
14.00 – 14.05 – Zofia Wilk (gm. Łopuszno)
14.05 - 14.15 – Zespół Śpiewaczy Dąbrowa (gm. Bodzentyn)
14.15 – 14.20 – Marta Stojecka (gm. Bodzentyn)
14.20 – 14.30 - Zespół Pieśni i Tańca,,Furmani (gm. Bodzentyn)
14.30 – 14.40 – Zespół Obrzędowy,,Kowalanki” (gm. Sitkówka – Nowiny)
14.40 – 14.50 – Zespół Pieśni i Tańca,,Leśnianie”  (gm. Bodzentyn)
14.50 – 14.55 – Lucyna Lipczyńska (gm. Bodzentyn)
14.55 – 15.05 –Zespół Śpiewaczy,,Wesołe Kumoszki” (gm. Nowa Słupia)
15.05 – 15.15 – Zespół Ludowy,,Nidzianecki” (gm. Morawica)
15.15 – 15.20 – Helena Baran (gm. Morawica)
15.20 – 15.25 – Stanisława Żądecka (gm. Chęciny)
15.25 – 15.35 – Zespół Folklorystyczny,,Brzezinianki” (gm. Morawica)
15.35 – 15.40 - Jan Szwed (gm. Piekoszów)
15.40 – 15.45 - Tola Bernacka (gm. Nowa Słupia)

15.45 – 15. 55 - Zespół Śpiewaczy,,Źródło Sanicy” (gm. Chmielnik)

15.55 – 16.00 - Alfreda Nowak (gm. Morawica)
16.00–  16.20 – Wręczanie dorocznych Nagród Starosty Kieleckiego z Dziedziny Kultury
16.20 – 16.30 – Zespół Śpiewaczy,,Tumlinianie (gm. Zagnańsk)
16.30 – 16.35 – Cecylia Korban (gm. Morawica)
16.35 – 16.40 – Zespół Folklorystyczny,,Łabecanki” (gm. Morawica)
16:40-  16:45 Wanda Piekarska ( Morawica)
16.45 - 16.55 – Zespół Folklorystyczny,,Drochowianie” (gm. Morawica)
16.55 – 17.00 - Maria Żebrowska (gm. Morawica)
17.00 – 17.15 – Jubileusz Zespołu Śpiewaczego,,Śladkowianki” (gm. Chmielnik)

17.15 – 17.25 – Zespół Śpiewaczy,,Echo Łysicy” (gm. Bieliny)
17.25 – 17.30 – Bożena Zielińska (gm. Piekoszów)
17.30 – 17.40 –  Zespół Śpiewaczy,,Wolanecki” (gm. Morawica)
17.40 – 17.50 – Zespół Śpiewaczy Zelejowianie (gm. Chęciny)
17.50 – 17.55 – Irena Gąsior (gm. Nowa Słupia)
17.55 – 18.05 – Zespół Śpiewaczy,,Pierzchniczanie” (gm. Pierzchnica)
18.05 – 18.15 – Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Drugnianki (gm. Pierzchnica)
18.15 – 18.25 – Zespół Śpiewaczy,,Chełmowianki” (gm. Nowa Słupia)
18.25 – 18.30 – Ryszard Kwiecień (gm. Chęciny)
18.30 -  18.40 – Zespół Ludowy,,Piekoszowianie” (gm. Piekoszów)
18.40 – 18.50 – Zespół Śpiewaczy,,Modrzewianki” (gm. Nowa Słupia)
18.50 – 19.00 – Zespół Pieśni Ludowej z Marzysza (gm. Daleszyce)
19.00 – 19.05 – Marika Lamczyk ( gm. Piekoszów)
19.05 – 19.15 – Zespół Śpiewaczy,,Wabio” (gm. Nowa Słupia)
19.15 -  19.25 – Zespół Śpiewaczy,,Sukowianki znad Lubrzanki” (gm. Daleszyce)
19.25 – 19.35 – Zespół Śpiewaczy,,Makoszanki” (gm. Bieliny)
19.35 – 19.40 – Izabela Jagiełło (gm. Nowa Słupia)
19.40 – 19.50 – Zespół Męski Śpiewaczy,,Kumotry” (gm. Daleszyce)
19.50 – 20.00 – Zespół Śpiewaczy,,Śwarne Kakonianki” (gm. Bieliny)
20.00 – 20.05 – Anna Giemza (gm. Chęciny)
20.05 – 20.15 – Zespół Śpiewaczy,,Górnianecki” (gm. Górno)
20.15 – 20.20 –  Stanisław Dygas (gm. Daleszyce)
20.20 – 20.30 – Zespół Śpiewaczy,,Mójczanki” (gm. Daleszyce)
20.30 – 20.35 – Marianna Jamrożek (gm. Górno)
20.35 – 20. 45 – Zespół Śpiewaczy,,Dalmarjanki” (gm. Daleszyce)
20.45 – 20.50 – Szczepan Królikowski (gm. Bodzentyn)
20.50 – 20.55 – Agata Sałata (gm. Nowa Słupia)
20.55 – 21.10 – Zespół Pieśni i Tańca,,Bęczkowianie” (gm. Górno)
Zakończenie Przeglądu.

 

 
Strona została dostosowana ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji w ramach projektu dofinansowanego na podstawie art. 12 c ustawy z dnia 17 lutego 2015 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij